|
Redakcia

Partnerom ligy sa stáva NAYTILUS Fitness I Barber I Beauty

KOŠ

Predstavujeme vám nášho nového produktového partnera NAYTILUS Fitness | Barber | Beauty

O našom partnerovi

NAYTILUS je posilňovňa, ktorá nie je len o cvičení. Gym je známy svojou prvotriednou výbavou, skúsenými trénermi a podporou pre zdravý životný štýl. Okrem cvičenia ponúka pre svojich návšetvníkov služby barbera a beauty centra. Páni si prídu na skvelý strih a dámy sa môžu potešiť madoreterapiou, úpravou obočia, mihalníc, pleťového ošetrenia, depliácie či masáži rôzneho druhu.

NAYTILUS FITNESS | BARBER | BEAUTY

NAYTILUS sa nachádza v mestskej časti Košice - Nad Jazerom v OC Idea na 1. poschodí. Veľkou výhodou sú parkovacie miesta, ktorých je v okolí posilňovne desiatok.


O čom je naša spolupráca ?

Naša nová spolupráca s NAYTILUS FITNESS | BARBER | BEAUTY bude zameraná na zlepšenie zážitku našich hráčov a fanúšikov. S touto úžasnou posilňovňou a centrom krásy sme vytvorili nové spôsoby, ako oceniť našich najlepších hráčov kola. Súťažiť budeme aj o najkrajší gól kola. Hráči a fanúšikovia budú môcť hlasovať o najkrajší gól kola a tým pádom budú zaradení do žrebovania o strih u NAYTILUS BARBER. Vyhlásený najkrajší gól získa rovnako cenu.


Darčeky pre najlepších hráčov kola

Najlepší hráč kola obdrží od NAYTILUS pernamentku na 5 vstupov do posilňovne. Veríme, že to bude motiváciou pre našich hráčov, aby dosiahli svoje maximálne výkony na ihrisku.


Hlasovanie o najkrajší góla kola

Každý týždeň na našich sociálnych sieťach vychádza zostrih 10 najkrajších gólov kola. Od teraz majú hráči a fanúšikovia možnosť komentovať príspevok na Facebooku, s tým, že hlasujú o najkrajší gól kola. Pre strelca najkrajšieho gólu je pripravená 5 vstupová pernamentka a pre jedného komentujúceho strih u NAYTILUS Barbera.


Rozvoj našej spoločnej vízie

Táto spolupráca nie je iba o darčkoch ale najmä o vzájmoných cieľoch a vízii. Spolu s NAYTILUS-om chceme podporovať aktívny a zdravý životný štýl našich hráčov a fanúšikov. 

Ako sa môžete zapojiť ?

1. Dajte follow na tieto profily na sociálnych sieťach a sledujte nás pravidelne aj na našej webovej stránke, aby ste mali vždy najnovšie informácie

LINK: FACEBOOK KOŠICKÁ NOVÁ LIGA MALÉHO FUTBALU

LINK: INSTAGRAM KOŠICKÁ NOVÁ LIGA MALÉHO FUTBALU

LINK: FACEBOOK NAYTILUS FIT&BEAUTY STUDIO

LINK: INSTAGRAM NAYTILUS FIT&BEAUTY STUDIO

2. Zapojte sa do hlasovania o najkrajší gól kola prostredníctvom komentára pod videom zostrihu na Facebooku Košickej novej ligy malého futbalu


3. Zdieľajte najlepších hráčov, strelcov a víťazov cien#NTLSKE 

#NAYTILUS

#MALYFUTBALKOSICE

#KOSICKANOVALIGA

#KNL

 NAYTILUS

NAYTILUS (Foto: REDAKCIA)

submenu

Tabuľka

Košice 5+1 (KOŠ) 1. Liga
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Košice 5+1 (KOŠ) 1. Liga